Bringing greater vision to everyone

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą specjalizującą się dystrybucją wyrobów medycznych w okulistyce, laryngologii, neurochirurgii, chirurgii estetycznej i chirurgii stomatologicznej już od 2007 roku. Jako grupa AddVision jesteśmy członkiem szwedzkiej firmy AddLife z branży Labtech i Medtech wprowadzającej na rynek europejski wysokiej jakości produkty, usługi i doradztwo zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. AddLife jest notowana na sztokholmskiej giełdzie Nasdaq i zatrudnia około 2200 pracowników w około 85 operacyjnych spółkach zależnych.

Jako Polymed Polska oferujemy chirurgom i klinikom najlepsze produkty i odpowiednie rozwiązania, dostosowane do specyficznych potrzeb pacjentów, klinik i szpitali, kompleksowo wyposażając sale operacyjne w najbardziej zaawansowane systemy czołowych producentów tj. NIDEK, DORC, Leica, Polytech Domilens, Keeler, Cristalens, Ophtec, Glaukos, Cobes, Brumaba, Albert-Heiss, Miray Medikal, Meran, Omni, Osi i wielu innych.

Kim jesteśmy?

Zespołem z misją. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, szukając dla niego odpowiednich rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb. Dla zapewnienia najwyższej jakości wyselekcjonowaliśmy grupę najlepszych inżynierów, przedstawicieli handlowych oraz pracowników biurowych, dla których praca jest największą pasją i wyzwaniem.

Co robimy?

Skupiamy się na potrzebach naszych Klientów, Pacjentów nieustannie poszerzając oferty o innowacyjne produkty najwyższej jakości. Prowadząc szeroki zakres szkoleń poświęconych zagadnieniom z obsługi, eksploatacji i konserwacji produktów medycznych zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Nasza dotychczasowa praca uwieńczona została już dwukrotnie prestiżową nagrodą Diamenty Forbsa 2017 i 2018.

Wiodący w Europie niezależny dostawca rozwiązań okulistycznych

200

Pracowników

7

Krajów

15 000

Produktów

4 500

Klientów

Stanowimy sieć specjalistów.

 

AddVision to sieć specjalistów, która oferuje dogłębną wiedzę, niezależne doradztwo i spersonalizowane rozwiązania biznesowe w dziedzinie okulistyki w całej Europie