Homepage Homepage Rewolucja diagnostyki w Polymed Polska z NIDEK CO.,LTD

Rewolucja diagnostyki w Polymed Polska z NIDEK CO.,LTD

Polymed Polska jako członek grupy AddLife AB (szwedzkiej spółki notowanej na Nasdaq w Sztokholmie) wnosi na rynek europejski innowacyjny rozwój, oferując zawsze odpowiednie rozwiązania okulistyczne, dostosowane do specyficznych potrzeb klientów – zapewniając lepsze widzenie dla wszystkich. Wyrazem tego jest ścisła współpraca z producentami najwyższej klasy sprzętów okulistycznych oraz sukcesywne poszerzanie grupy dostawców.

„Z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku oraz potrzebach klientów, pragniemy się rozwijać na najwyższym poziomie” – mówi Emil Sowiński, Dyrektor Generalny Polymed Polska. „Po 15 latach budowania stabilnej pozycji na rynku chirurgii okulistyki rozszerzamy horyzonty wprowadzając do oferty aparaturę diagnostyczną japońskiej firmy NIDEK CO.,LTD.” dodał Emil Sowiński.

NIDEK dąży do tego, aby być firmą, która będzie ekscytować i imponować klientom. Od samego powstania w 1971 roku, NIDEK stara się być firmą, która przynosi „niewidzialne do widzialnego” nieustannie pracując nad rozwojem urządzeń diagnostycznych do zapobiegania chorobom oczu i ich wczesnego wykrywania, wraz z mniej inwazyjnymi urządzeniami chirurgicznymi, które nakładają mniejsze obciążenie fizyczne na pacjentów.

Dzięki bardzo szerokiemu spektrum urządzeń do diagnostyki i leczenia chorób oczu firma stała się światowym liderem w opracowywaniu i produkcji urządzeń okulistycznych.

 

 

Od ponad 50 lat NIDEK ściśle współpracuje z szeregiem specjalistów w zakresie najnowszych technologii z wykorzystaniem inżynierii optycznej i elektronicznej, dzięki czemu tworzy najwyższej jakości sprzęty do diagnostyki i chorób oczu. W swojej szerokiej ofercie nowoczesnych urządzeń posiada m.in.: automatyczny obuoczny system pomiaru refrakcji, autorefraktokeratometry, dioptromierze, pupilometry, foroptery, rzutniki optotypów, panele LCD, optyczną koherentną tomografię, funduskamery, lampy szczelinowe, tonometry, gonioskopy, perymetry, mikroskopy spekularne, biometry optyczne, ultrasonografy okulistyczne, lasery okulistyczne , fakoemulsyfikatory, stoliki okulistyczne i unity okulistyczne.

Jako bezpośredni importer zapewniamy stałą dostępność do wybranych urządzeń dostosowanych do potrzeb naszych partnerów biznesowych oraz doradztwo techniczne i serwisowe na szeroką skalę. Łącząc cenioną jakość urządzeń NIDEK i nasze możliwości finansowe jesteśmy w stanie zapewnić klientom szeroki wachlarz rozwiązań finansowych umożliwiający wsparcie inwestycyjne na wielu płaszczyznach.